niedziela, 22 kwietnia 2012

Bohaterowie


Alyson Carter (17) - Kiedyś była roześmianą, tętniącą życiem dziewczyną, ale to się zmieniło. Rozwód rodziców, odejście najlepszego przyjaciela to ją przerosło. Kocha śpiewać, uśmiechać się i bawić na każdym kroku, ale po ostatnich wydarzeniach już tego nie robi. Alyson nigdy nie mówiła nikomu o swoich problemach, może w końcu ktoś to zmieni?


Nicole Parker (17) - mieszka w Londynie od urodzenia. Przyjaźni się tylko z wybranymi. Kocha tańczyć i imprezować. Po przeprowadzce Alyson to ona będzie jej kumpelą. Skrycie kocha się w Zayn'ie, ale nikomu o tym nie powiedziała. 


Morgan Parker (17) - córka dyrektora. Pusta blondynka, która zrobi wszystko żeby przypodobać się ojcu. W szkole nazywają ją 'strażnik', bo pilnuje porządku na każdym kroku. Alyson nie przypadła jej do gustu. 


Cody Adams (17) - najlepszy przyjaciel Alyson. Ostatni raz widział się z nią rok temu. (Reszty dowiecie się czytając opowiadanie)


Louis Tomlinson (21) - członek zespołu One Direction. Kocha wygłupy i marchewki. Nawet na scenie nie umie się powstrzymać żeby nie rozśmieszyć resztę grupy do łez. Podczas przypadkowego spotkania Alyson wpadła mu w oko. Zrobi wszystko by jej zaimponować.


Zayn Malik (19) - członek zespołu One Direction. Poderwie każdą dziewczynę, ale czy też Alyson? Lubi imprezować. Nałogowy palacz. Próbuje rzucić, ale nie widać efektów. Razem z Niall'em, Harry'm i Liam'em chodzi do liceum.


Niall Horan (18) - członek zespołu One Direction. Kocha jedzenie. Jest leworęczny, ale na gitarze gra prawą ręką. Irlandczyk z zabawnym akcentem. Jego śmiech jest zaraźliwy. Obecnie umawia się z Alex.


Liam Payne (19) - członek zespołu One Direction. Jest najrozważniejszy z całej piątki. Nazywają go 'Daddy  zespołu'. Obecnie umawia się z Danielle Peazer.


Harry Styles (18) - członek zespołu One Direction. Sądzi że na jego loczki poleci każda laska. Woli kobiety starsze od siebie. Obecnie umawia się z Gusią. 


Od lewej: Agnieszka, ale wszyscy mówią Gusia (17) i Alex (20) Poziomka - z pochodzenia Polki. Gusia uczy się w liceum tam gdzie Harry, Zayn, Liam i Niall, a Alex studiuje fotografie. Alex poznała chłopców podczas asystowania przy ich sesji. Razem z siostrą zostały zaproszone na jedną z imprez zespołu. Od tamtego czasu spotyka się z Niall'em. Dziewczyny kochają ostrą zabawę, ale umieją się zachować. 


Pozostałe osoby:


  • Tom Carter (5) - młodszy brat Alyson. Kocha swoją siostrę najbardziej na świecie
  • Deby (38) i Paul (39) Carter- rodzice Tom'a i Alyson


Dzisiaj popołudniu postaram się dodać prolog. Bohaterów którzy dojdą w opowiadaniu będę dodawać na bieżąco. Mam nadzieje że się wam spodoba.  2 komentarze:

  1. Jestem pierwsza po tym co przeczytałam zapowiada się ciekawie-Sara ♥♥♥♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie no przy zdjęciach wymiękam ! Jestem ciekawa co będzie dalej . Coś czuję , że to opowiadanie będzie zajebiste ♥

    OdpowiedzUsuń

Translate

O mnie

Moje zdjęcie
Oczywiste jest to że kocham naszych chłopców z One Direction. Każdy jest inny i wyjątkowy. Niall - słodki głodomór Harry - loczek ze śmiesznym nosem Zayn - przystojniak z mnóstwem tatuaży Louis - kochający marchewki kawalarz Liam - bojący się łyżek, daddy zespołu